Mariusz Rudnicki

Ekspert ds. ICT - Technologii Informacyjnych i Komunikacyjnych

 

Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Z branżą IT jak i branżą szkoleniową związany od 1994 roku. Podczas swojej wieloletniej kariery w firmie Unizeto Technologies SA zajmował się różnymi aspektami technologii informatycznych. Począwszy od sprzętu IT, wdrożeń, projektowania produktów/usług, zarządzania produktami/usługami, wsparcia sprzedaży produktów/usług, wspierania użytkowników oraz kadry IT po jego główną pasję prowadzenie szkoleń.

Podczas swojej pracy miał przyjemność udziału w projektach IT realizowanych w takich organizacjach jak: PZU, ARiMR, ZUS, KRUS, UniCredit, BZWBK, WUP, PUP, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Urzędy Wojewódzkie, Jednostki Wojskowe, Multinational Corps Northeast.

Ekspert i twórca technologii Cloud Learning. Uważa, że zdalne nauczanie to teraźniejszość i przyszłość cyklicznej edukacji zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Inżynier firmy Microsoft, certyfikowany trener firmy Microsoft oraz CompTIA. Od wielu lat zajmuje się technologiami firmy Microsoft zarówno od strony technicznej jak i szkoleniowej. Szkolenia i przekazywanie wiedzy w przystępny sposób to jego pasja. Nowoczesne technologie IT i ich poznawanie traktuje, jako jedno ze swoich hobby.

Posiadane certyfikaty:

Microsoft® Certified Trainer, CompTIA Certified Technical Trainer (CTT+)

Microsoft® Certified Solutions Expert: Server Infrastructure, Private Cloud, Desktop Infrastructure, SharePoint, Messaging

Microsoft® Certified Solutions Associate: Windows Server 2012, Windows Server 2008, Windows 8, Windows 7, Office 365, SQL Server 2012

ITIL® Foundation, PRINCE2® Foundation