O firmie

UNISECO Sp. z o. o. jest polską firmą doradczo-szkoleniową z siedzibą w Szczecinie. Powstała w wyniku połączenia najwyższych kompetencji w zakresie cyberprzestępczości i ochrony danych, profesjonalnej obsługi Klienta, doświadczenia w realizacji projektów doradczo-szkoleniowych oraz skutecznego wdrażania zaawansowanych technologii.

Nasza filozofia działania to pozytywne ukierunkowanie na potrzeby Klienta oparte na kompetencjach, profesjonalizmie i bezpieczeństwie.  Korzystamy z wysokiej klasy technologii  informatycznych, współpracujemy z doświadczonymi ekspertami i zapewniamy bezpieczne rozwiązania systemowe.

Działamy z pasją, ponieważ wychodzimy z założenia, że tylko pełne zaangażowanie pozwala na obsługę Klienta na najwyższym poziomie, co w konsekwencji prowadzi do wzajemnej satysfakcji.

Stawiamy na rozwój, dlatego nasza siedziba mieści się w Szczecińskim Parku Naukowo – Technologicznym, którego misją jest wspieranie innowacyjnych przedsiębiorstw. Nasza współpraca z Technoparkiem Pomerania to nie tylko integracja w środowisku ekspertów i firm IT ale również dostęp do nowoczesnej infrastruktury szkoleniowej.

Emilia Marczuk

Prezes Zarządu

UNISECO Sp. z o.o.

Absolwentka Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie o kierunkach Organizacja i Zarządzanie oraz Marketing i Zarządzanie. Z branżami informatyczną i konsultingową związana od 2000 roku. Współpracowała ze znanymi firmami z branży informatycznej m.in. BLStream Sp. z o.o., TDC Internet Polska S.A., Unizeto S.A. Przez ponad 10 lat współpracowała z Grupą BTC, jako członek zarządu współtworzyła strategię firmy i z sukcesem wprowadziła czołowe produkty i usługi doradcze na rynek krajowy.

Specjalizuje się w kreowaniu usług, a także organizacji sprzedaży zaawansowanych technologicznie rozwiązań informatycznych m.in. z obszaru bezpieczeństwa IT oraz doradztwa i szkoleń. Prelegent na konferencjach branżowych i konwentach informatycznych. Współtwórczyni firmy UNISECO Sp. z o.o., w której z pasją łączy innowacyjną technologię z usługami doradczo-szkoleniowymi.

Kieruje się mottem: „Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto podąża sam, znajdzie się w miejscu, do którego nikt jeszcze wcześniej nie dotarł.” [Albert Einstein]

Piotr Błaszczeć

Ekspert ds.

bezpieczeństwa informacji

Ekspert od kilkunastu lat ściśle zajmujący się tematyką związaną z bezpieczeństwem informacji. Audytor wiodący w jednostce certyfikacyjnej norm ISO 27001, 27701, 20000, 22301, 31000, EN 50600. Właściciel firmy LOCOS, gdzie w ramach outsourcingu, jako Chief Security Officer oraz Data Privacy Officer odpowiada za bezpieczeństwo, audyt i ochronę danych osobowych, w kilku podmiotach z sektora prywatnego i publicznego. 

Niezależny konsultant ds. bezpieczeństwa IT, biegły sądowy z zakresu przestępstw przy użyciu sprzętu i sieci komputerowych, pentester. Uczestnik i koordynator wielu projektów audytowych oraz postępowań kontrolnych realizowanych w organizacjach sektora prywatnego i publicznego. 

Trener, wykładowca na kilku uczelniach wyższych a także project manager realizujący zadania dla wielu firm z zakresu bezpieczeństwa informacji, audytu teleinformatycznego, danych osobowych, ochrony własności intelektualnej w sektorze nowych technologii oraz prawnych aspektów umów w IT.

Tomasz Monczak

Współzałożyciel, inwestor

Matematyk. Posiada doktorat (PhD) z optymalizacji konstrukcji. Długoletni Dyrektor IT w korporacji z doświadczeniem wielu wdrożeń systemów informatycznych oraz systemów bezpieczeństwa informacji z branży FMCG i Produkcyjnej. Aktualnie od kilku lat przedsiębiorca, właściciel i prezes kilku firm z branży technologicznych. Pasjonat nurkowania.