Usługi

Szkolenia

Szkolenia dedykowane z bezpieczeństwa
informacji i RODO

Nasza propozycja pozwala edukować w zakresie bezpiecznego funkcjonowania w otoczeniu technologii, a organizację zabezpiecza przed utratą i kradzieżą danych. UNISECO oferuje kompleksowe usługi szkoleń dedykowanych dla kadry zarządzającej, specjalistów IT i pracowników całej organizacji.

Potrzeby szkoleniowe każdej organizacji są inne i zależą od szeregu uwarunkowań zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Dlatego też bazując na informacjach udzielonych przez pracowników Państwa organizacji, jesteśmy gotowi przygotować i zrealizować specjalnie przygotowany, odpowiadający Państwa indywidualnym potrzebom, program szkoleń.

W czasie konstruowania dedykowanego programu szkoleniowego, decydując o jego zakresie i formie, można także dopasować jego koszt do możliwości klienta.

Szkolenia realizujemy z udziałem najlepszych ekspertów w formie stacjonarnej lub webinarium.

Program szkoleń dedykowanych polega na dostosowaniu szkoleń do aktualnych potrzeb klienta, zorganizowaniu szkolenia w dogodnym miejscu, czasie i harmonogramie. Gwarantuje to nie tylko efektywność procesu edukacyjnego, ale także najwyższą jego skuteczność w indywidualnych przypadkach.